Asystent/ka na zastępstwo do biura w Warszawie ze znajomością języków obcych (niemiecki, angielski)

Pracodawca

KERN Polska

Opis pracodawcy

Kern jest przodującym dostawcą usług w dziedzinie komunikacji globalnej i posiada ponad 60 filii i spółek córek na całym świecie. Usługi oferowane przez Kern obejmują tłumaczenia pisemne i ustne we wszystkich językach świata, lokalizację oprogramowania, mediów i stron internetowych, zarządzanie terminologią, publikacje wielojęzyczne oraz kursy językowe dla firm i osób prywatnych. Od ponad 50 lat Kern jest preferowanym dostawcą wielu klientów z branży samochodowej, medycznej, farmaceutycznej, chemicznej, technicznej i finansowej.

Opis stanowiska

Do naszego biura tłumaczeniowego w Warszawie poszukujemy osoby z biegłą znajomością języka polskiego oraz bardzo dobrą znajomością języka angielskiego/niemieckiego do pomocy przy projektach.

Do zadań zatrudnionej osoby będą należeć ogólne prace biurowe, opracowywanie projektów, obsługa klientów i dostawców, wysyłanie maili, archiwizacja, usługi sekretarskie, kontrola rozliczeń, zbieranie i wprowadzanie danych, korespondencja.

Wymagania

  • Znajomość języka polskiego na poziomie ojczystym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie oraz doświadczenie w zakresie tłumaczeń
  • Znajomość i biegłość w obsłudze programów MS Office
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań, ukończone odpowiednie studia
  • Radość z pracy w zespole, punktualne wykonywanie zadań
  • Elastyczność, odpowiedzialność
Region Warschau
Kontakt ul. Piekna 19
kern.warszawa@e-kern.com
Sektor Projectmanagement
Edukacja Übersetzer- und Fremdsprachenstudenten (m/w)

Zasady aplikacji

Rodzaj umowy: umowa zlecenie, na zastępstwo, praca na godziny/tygodnie

Stawka: 42 zł za godzinę

Jeśli jest Pan/i nauczycielem/ką lub tłumaczem/ką i ma Pan/i dużo kontaktów z językami obcymi, proszę się podzielić z nami doświadczeniem i wykorzystać swoje umiejętności w usługach językowych.

Cieszymy się na kontakt z Pana/i strony. Jeśli jest Pan/i zainteresowany/a, proszę przesłać swoją aplikację (tabelaryczne CV, świadectwa, zdjęcie oraz możliwy termin rozpoczęcia pracy).

Kontakt: KERN Polska, ul. Piękna 19, 00-549 Warszawa, e-mail: kern.warszawa@e-kern.com