Asystent/ka na zastępstwo do biura w Warszawie ze znajomością języków obcych (niemiecki, angielski)

Pracodawca

KERN AG, Sprachendienste

Opis pracodawcy

KERN jest liderem w dziedzinie globalnej komunikacji z ponad 60 oddziałami i filiami na całym świecie. Pośród usług oferowanych przez KERN znajdują się tłumaczenia pisemne i ustne we wszystkich językach świata, software, lokalizacja multimediów i stron internetowych, zarządzanie terminologią, wielojęzyczne publikacje komputerowe jak np. kursy językowe w różnych językach dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Od ponad 50 lat KERN jest preferowanym partnerem w pełnieniu usług dla swoich klientów z następujących sektorów gospodarczych: motoryzacyjny, medyczny i farmaceutyczny, chemiczny, techniczny i finansowy.

Opis stanowiska

Zadania obejmują ogólną działalność biurową, opracowanie zamówień, opieka nad dostawcami i klientami, ogólne prace biurowe, rozsyłanie informacji pocztą elektroniczną, archiwizacja, zadania sekretariatu, kontrola rachunków, wprowadzanie i ewidencja danych, korespondencja.

Wymagania

  • znajomość języka polskiego na poziomie ojczystym lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobra znajomość języka w mowie i piśmie
  • mile widziane doświadczenia w dziedzinie językoznawstwa
  • dobra znajomość programów MS Office, poczty elektronicznej i swobodne poruszanie się przy obsłudze komputera
  • samodzielność i własna taktyka pracy, ukończone studia licencjackie
  • radość z pracy zespołowej, terminowe wykonywanie zleceń
  • elastyczność, poczucie odpowiedzialności
Region Warschau
Kontakt ul. Piekna 19
kern.warszawa@e-kern.com
Sektor Projectmanagement
Edukacja Übersetzer- und Fremdsprachenstudenten (m/w)

Zasady aplikacji

Rodzaj pracy: na żądanie, zastępstwo w przypadku zwolnień lekarskich, urlopów, praca na godziny/tygodnie

stawka za godzinę: 20 PLN (ewentualne zmiany w porozumieniu)

Jesteś tłumaczem i masz dużo wspólnego z językami? Czy kiedykolwiek miałeś okazję pracować w starciu z językami bądź jesteś lektorem? Podziel się z nami zdobytym doświadczeniem i wykorzystaj swoje umiejętności na wielowymiarowym polu działania.

Czekamy na Twoje zgłoszenie. Zainteresowanych prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (życiorysu w tabeli, kopii świadectw, zdjęcie paszportowe lub do dokumentów, zamieszczenie informacje o możliwie najwcześniejszym terminu rozpoczęcia pracy).

Kontakt: KERN Polska sp. z o.o., ul. Piękna 19, 00-549 Warszawa,
Tel.: +48 (0) 22-47727-15,

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.e-kern.com.