KERN Polska – Twój partner we wszystkich językach świata

KERN Polska to coś więcej niż tylko biuro tłumaczeń: Jest jednym z wiodących międzynarodowych usługodawców w pełnym zakresie w komunikacji w językach obcych. Zaliczają się do tego Tłumaczenia i Tłumaczenia ustne na wszystkie języki świata, Zarządzanie terminologią, Szkolenie językowe dla sił fachowych i kierowniczych, Dokumentacja techniczna, Lokalizacja oprogramowania i stron internetowych, wielojęzyczny Desktop-Publishing oraz druk i dystrybucja dokumentów obcojęzycznych.

 

Od ponad 45 lat KERN Polska tłumaczy instrukcje obsługi i eksploatacji, katalogi produktów, materiały marketingowe itd., przyczyniając się w ten sposób do sukcesu firm działających w skali międzynarodowej. Przemysł, gospodarka, polityka i kultura zdają się przy pertraktacjach i konferencjach międzynarodowych na kompetencje językowe i fachowe tłumaczy ustnych i pisemnych KERN Polska.

 

Mając 50 filii w Europie, Ameryce Pn., i Azji KERN Polska jest dostępna na miejscu i online.

Nowości

Brak dostępnych aktualności.
KERN-Standorte Europa USA Asien
Social Bookmarks Callback - oddzwonimy do Ciebie KERN @ Google Plus Xing Kontaktuj się z nami przez Skype Śledź nas na Twitter! Odwiedź nas na Facebook!